ОСТАННІ НОВИНИ

Унаслідок перевірок ДПА Львівщини донарахувала до бюджету 861 тис. грн.

|

ДПА Львівської області за дев’ять місяців цього року в результаті контрольно-перевірної роботи донарахувала податкових зобов’язань та застосувала штрафних санкцій на суму 861 тисячу гривень, у тому числі в банківських установах – 254 тисячі гривень, у небанківських фінансових установах – 607 тисяч гривень. Повідомляє відділ зв’язків з громадськістю ДПА у Львівській області. Порівняно з аналогічним періодом минулого року донарахування збільшено в банках у 1,5 раза, у небанківських фінансових установах – у 5,9 раза.

Рівень узгодженості донарахованих сум у фінансових установах становить 12,7% (при середньому в Україні – 4%). Матеріали перевірок 15 платників податків, які перебувають на консолідованій сплаті, скеровано до ДПІ за їхнім місцезнаходженням для прийняття відповідних рішень, на загальну суму 378 тисяч гривень.

Перебувають на розгляді в судових органах податкові повідомлення-рішення, винесені за актами перевірок п’яти фінансових установ у 2002-2005 роках, на суму 943 тисячі гривень.

Стягнуто до бюджету 405 тисяч гривень, в тому числі за перевірками банківських установ – 273 тисячі гривень, небанківських фінансових установ – 132 тисячі гривень. Порівняно з аналогічним періодом минулого року рівень надходжень за результатами перевірок збільшився на 223 тисячі гривень, або в 2,7 раза.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...