ОСТАННІ НОВИНИ

УБОЗ розслідує банківську аферу у Львівській області

|

Працівники відділу боротьби з міжнародними ОГ та ЗО УБОЗ УМВС України у Львівській області спільно з працівниками відділу боротьби з міжнародною злочинністю ГУБОЗ МВС України задокументували злочинну діяльність службовців одного з районних відділень “Приватбанку” на Львівщині, повідомляє офіційний сайт МВС України.

27 жовтня 2006 року за зібраними УБОЗ УМВС України у Львівській області матеріалами слідче управління УМВС України у Львівській області порушило кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ст. 190 ч.4 КК України.

Самого „керуючого” затримано в порядку ст. 115 КПК України. Питання накладення арешту на майно та обрання міри запобіжного заходу щодо інших фігурантів буде вирішено у процесі досудового слідства.

Міліція встановила, що керуючий одного із відділень цієї банківської установи за попередньою змовою з кількома іншими працівниками відділення, зловживаючи своїм службовим становищем, отримав у касі відділення за розхідним касовим ордером понад 181 тис. гривень, за двома іншими розхідними касовими ордерами – майже 11 тис. євро та понад 21 тис. доларів США. Зазначені касові ордери у касі відділення обліковані не були.

Окрім того, у вересні 2006 року один із фігурантів у справі з каси відділення без оформлення касового ордеру отримав 180 тис. гривень. Цього ж дня він надав касиру письмову розписку про те, що отримав від неї зазначені вище грошові суми (в еквіваленті загальна сума отриманих коштів становить понад 542 тис. грн.), які зобов’язується повернути.

Під час перевірки в службовому кабінеті „боржника” виявлено депозитні договори з фізичними особами та бланки ощадних сертифікатів, які в банку не використовують. Встановлено, що депозити він оформляв у себе в кабінеті, видавав фіктивні прихідні ордери та депозитні договори, а також видавав ощадні сертифікати, які через бухгалтерію не проводив.

У результаті шахрайських дій цей спритник за період 2005 – 2006 років отримав готівку від фізичних осіб на загальну суму майже понад 834 тис. гривень. З метою повернення коштів за фіктивними депозитами та ощадними сертифікатами, термін дії яких закінчується, він змушений був брати готівку з каси відділення. Привласнені кошти використав для забезпечення діяльності супермаркету в м. Броди, де співвласником є інший фігурант, який підтвердив факт передачі грошей.

Отож, цей працівник банку протягом 2005 – 2006 років за попередньою змовою, в складі групи осіб, зловживаючи своїм службовим становищем, шляхом підробки документів вчинив розкрадання грошових коштів банку на загальну суму понад 1 млн. 377 тис. гривень. У діях учасників вказаної групи вбачають ознаки організованості.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...