ОСТАННІ НОВИНИ

До двох сіл області провели газ

|

Сьогодні запалення символічного газового факела відбудеться одночасно у двох селах Львівщини: Стремінь Сокальського району та Якторів Золочівського району, передає прес-служба ВАТ «Львівгаз».

В урочистостях з нагоди пуску газу в селі Якторів візьмуть участь голова Львівської облдержадміністрації Петро Олійник та голова правління ВАТ «Львівгаз» Василь Марчук.

Понад 370 сільських родин Якторова отримають можливість користуватися в побуті природним газом завдяки програмі розвитку регіонів НАК «Нафтогаз України».

Підвідний газопровід середнього тиску від автоматизованої газорозподільної станції (АГРС) Коровичі до села Якторів має довжину 4,77 км. Газифікація цього села стала можливою за безпосередньої участі фахівців Золочівського управління експлуатації газового господарства – філії ВАТ «Львівгаз».

До кінця листопада газ проведуть ще до двадцяти одного села Золочівського району –2276 сільських будинків отримають природний газ. Для цього вже прокладено близько 90 км поліетиленового газопроводу.

Газифікація Золочівського району Львівської області розпочалася в 1973 році зі села Новоселище. Сьогодні вже газифіковано 85% населених пунктів району, 19678 жителів користується в побуті природним газом.

У 2006 році на виконання програми розвитку регіонів НАК «Нафтогаз України» у Львівській області силами ВАТ «Львівгаз» прокладено понад 260 км підвідних газопроводів високого та середнього тисків. Це дає можливість газифікувати близько 60 сіл на Львівщині.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...