ОСТАННІ НОВИНИ

У квітні на Львівщині проходитиме акція "Майбутнє лісу у наших руках"

|

Нещодавно перший заступник голови облдержадміністрації Мирослав Сеник доручив провести з 10 до 15 квітня на Львівщині акцію “Майбутнє лісу у наших руках”, про це повідомила прес-служба ЛОДА. Зокрема, він зобов’язав обласне управління лісового господарства та державні лісогосподарські підприємства області забезпечити проведення організаційно-технічних заходів для посадки в області ста тисяч дерев.

Окрім того, обласне управління лісового господарства та головне управління освіти і науки ЛОДА повинні забезпечити проведення в навчальних закладах області до 14 квітня конкурси на кращий малюнок і кращий твір за темою “Людина і ліс”; Дня профорієнтації для учнів старших класів; лекцій, круглих столів, перегляду науково-популярних фільмів про ліси та лісове господарство за участю ветеранів та передовиків лісогосподарського виробництва.

Для підготовки та проведення акції в області створений оргкомітет. Його головою призначений перший заступник керівника області Мирослав Сеник, заступником голови оргкомітету – начальник обласного управління лісового господарства Анатолій Дейнека. До оргкомітету також входять начальник державного управління екології та природних ресурсів в Львівській області Богдан Матолич (за згодою), начальник головного управління освіти і науки ОДА Павло Хобзей (за згодою), начальник головного управління земельних ресурсів ОДА Микола Пшевлоцький (за згодою), перший заступник голови президії Львівського обласного товариства охорони природи Петро Халаїм (за згодою) та інші.

Мирослав Сеник доручив головам райдержадміністрацій до 17 березня створити відповідні робочі групи з проведення акції із залученням до них представників громадсько-політичних організацій і засобів масової інформації.

У кінці квітня будуть підбиті підсумки проведення акції. Відтак днями перший заступник голови ЛОДА підписав розпорядження №232 “Про проведення акції “Майбутнє лісу у наших руках”.

Контроль за виконанням розпорядження покладено на першого заступника голови Мирослава Сеника.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.