ОСТАННІ НОВИНИ

Львівські податківці підсумували роботу за минулий місяць

|

У лютому в рамках програми «Контрабанді – стоп» працівники управління податкової міліції ДПА у Львівські області виявили дві партії контрабандних м’ясопродуктів та партію запчастин, про це повідомила прес-служба ДПА у Львівській області.

Зокрема, 17 лютого в прикордонній зоні Львівської області виявлено дві вантажівки, в яких перевозили близько 12 тонн курячого фаршу та 25 тонн свинячого сала без супровідних документів. Загальна вартість вилучених товарно-матеріальних цінностей становить близько 481 тисяч гривень.

Наступного дня, 18 лютого, працівники податкової міліції затримали вантажну автомашину, в якій виявлено 5650 кг курячих стегон та більше 22 тоніндичої печінки на загальну суму понад 223 тисячі гривень без відповідних супровідних документів.

Зважаючи на те, що затримані м’ясопродукти можуть становити загрозу життю та здоров’ю громадян, їх вилучили з обігу.

Працівники Городоцького відділу податкової міліції на початку лютого виявили автомобіль, в якому перевозили запчастини іноземного виробництва для вантажівок. Водій автомобіля ні документів про сплату ПДВ та мита, ні документів на право власності на товар не мав. Орієнтована вартість затриманого вантажу становить 50 тис грн.

Крім цього, наприкінці лютого 2006 року працівники податкової міліції також виявили партію фальсифікованих алкогольних напоїв в мережі гуртових магазинів Львова та області. Всього вилучено 25376 пляшок фальсифікованих лікеро-горілчаних виробів на загальну суму близько 130 тис грн. За цим фактом порушено кримінальну справу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.