ОСТАННІ НОВИНИ

Рудницький звинувачує верхівку львівського НСНУ у провокації

|

Штаб кандидата на посаду міського голови Львова від блоку „Наша Україна” Василя Куйбіди вважає провокативною заяву НСНУ на захист іншого кандидата Андрія Садового.

Про це заявив в коментарі „Прес-Тайм” керівник штабу Куйбіди Іван Рудницький.

„Деякі люди з верхівки НСНУ вважають, що можуть самі говорити від імені партії… Це не є заява НСНУ. Цю заяву змайстрував Олесь Старовойт (заступник голови виконкому ЛОО НСНУ ― „П-Т”) в піддиктовку Тараса Батенка (заступник голови Львівської ОДА, член НСНУ ― „П-Т”)”, ― сказав він.

За словами Рудницького, вчора було спільне засідання обласного і міського штабу блоку „Наша Україна”, на якому було засуджено дану заяву

„Заява чисто провокаційна, і вона шкодить блоку і рейтингу „Наша України. Заява не підкріплена ніякими рішенням ні президії, ні політради НСНУ”, ― наголосив Рудницький.

За словами керівника штабу Куйбіди, Старовойт і Батенко також приховали, що подали цю заяву до друку. У зв’язку з цим було вирішено вилучити весь тираж останнього номера газети „Так”.

„Вчора лідери „Нашої України”, голови обласних організацій ХДС, КУН, НРУ прийняли заяву про те, що ця заява шкодить блоку, знижує його рейтинг, не працює на консолідацію блоку. Вони також рекомендували скасувати цю заяву і зробити відповідні організаційні висновки щодо Старовойта і Батенка”, ― розповів він.

Іван Рудницький висловив переконання, що голова ЛОО НСНУ, голова Львівської ОДА Петро Олійник не був повідомлений про цю заяву і не допустив би її публікації.

Керівник штабу Куйбіди також засудив заяву Руслани Лижичко (№5 у списку „Нашої України” до ВРУ) в підтримку Андрія Садового.

„Те, що Лижичко приїжджає до Львова – це добре. Те, що вона підтримує Садового, її особиста справа. Однак існує партійна дисципліна, якої вона не дотримується. Має бути повага до єдиного кандидата”, ― наголосив Рудницький.

На днях у Львові з’явилася листівка від імені прес-служби ЛОО НСНУ „Народний Союз Наша Україна” стає на захист Андрія Садового. У заяві сказано, що НСНУ „заявляє рішучий протест проти спроб дискредитувати члена партії і кандидата на посаду міського голови Львова Андрія Садового” і „вимагає від осіб, які стоять кампанією проти представника нашої партії, негайно припинити використання незаконних методів виборчої боротьби”, повідомляє “Вголос”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *