ОСТАННІ НОВИНИ

Олійник живе у відомчій квартирі - Попович

|

Петро Олійник не отримував жодного житла за державні кошти, стверджує прес-секретар голови ЛОДА Іванка Попович. „Голова Львівської облдержадміністрації Петро Олійник мешкає у відомчій квартирі на вул. Гоголя і за державні кошти жодного житла у Львові не отримував”, – повідомила вона. За її словами, заступники Петра Олійника також на черзі за житлом не стоять і жоден з них цього року за державні кошти не отримував квартири.

„Петро Олійник неодноразово заявляв, що не купуватиме собі квартири за державні кошти, а скоріше візьме кредит”, – зазначила Іванка Попович.

Прес-секретар голови Львівської ОДА, також заперечила заяви Михайла Сендака про те, що Петро Олійник намагається зірвати сесію облради і тисне на депутатів, передає «Гал-інфо».

27 лютого під час прес-конференції голова Львівської обласної ради Михайло Сендак заявив, що в нього є інформація, що Петро Олійник мешкає у квартирі, яка була куплена за державні кошти, а також те, що від початку року майже всі заступники голови облдержадміністрації отримати квартири.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *