ОСТАННІ НОВИНИ

Буняк каже, що знову стане міським головою

|

«25 березня Генеральна прокуратура може винести вердикт про те, що Любомир Буняк був у всьому правий. І заколот проти мене визнають врешті протизаконним. Тоді я буду апелювати у Міжнародний Суд, щоб продовжити термін мого правління на півроку. За те, що незаконно мене відсторонили», — заявив сьогодні, 15 лютого, у коментарі Західній інформаційній корпорації Любомир Буняк.

«Мені йдеться не про посаду і крісло, а йдеться про закон та ідеали помаранчевої революції, які були заявлені на Майдані і про які так голосно і з певними наголосами говорив Ющенко. На жаль, цього нема, а хотілося б, щоб воно справді було так, як сподівався на це народ у грудні позаминулого року», — додав Л.Буняк.

Наприкінці 2005 року Любомир Буняк звернувся в Генеральну прокуратуру України та прокуратуру Львівської області щодо законності дій депутатів Львівської міської ради, які вдруге його відсторонили з посади міського голови Львова. З Генеральної прокуратури і прокуратури Львівської області звернення Любомира Буняка передано до прокуратури міста Львова. Зараз звернення колишнього міського голови розглядає заступник прокурора міста Львова Ігор Івченко.

29 грудня 2005 року депутати Львівської міськради вдруге достроково припинили повноваження міського голови Львова Любомира Буняка і повторно призначили в.о. міського голови Львова секретаря ради Зеновія Сірика.

27 грудня Шевченківський районний суд міста Києва відмінив ухвалу сесії Львівської міськради про дострокове припинення повноважень міського голови Львова Любомира Буняка від 27 вересня 2005 року, повідомляє Західна інформаційна корпорація.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.