ОСТАННІ НОВИНИ

На посаду міського голови зголосився 21 претендент

|

21 одна особа претендує на участь у перегонах за мерське крісло у Львові. Як повідомив під час прес-конференції голова міської виборчої комісії Олег Щербаков, 24 особи звернулися за підписними листами, але дві особи зняли свої кандидатури, а ще один чоловік не приніс підписних листів до встановленого терміну. Наразі зареєстровано 10 осіб, а документи решти мають бути розглянуті до четверга.

Ешелон важковаговиків не зазнав змін – це народний депутат Олекса Гудима, екс-мер Василь Куйбіда, народний депутат Петро Писарчук, громадський діяч Андрій Садовий та гендиректор ФК “Карпати” Богдан Федоришин. До речі, Садових у цих виборах може бути двоє – учора пів на восьму отримав підписні листи студент НУ “Львівська політехніка” Андрій Садовий і за три години приніс їх назад до комісії, разом з іншими необхідними паперами. Від першого Садового він відрізняється лише по-батькові – Степанович.

З-поміж претендентів лише одна жінка – адвокат Світлана Куспись, решта чоловіки. Середній вік кандидатів 30-35 років. Як зазначив Олег Щербаков, останнім з-поміж бажаючих стати на чолі Ратуші був Ігор Косар, який приніс документи і підписи за п’ять хвилин до опівночі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.