ОСТАННІ НОВИНИ

За підписними листами до міської ТВК звернулася 31 партія

|

Міська територіальна виборча комісія наразі зареєструвала лише один політичний блок Костенка-Плюща та партію „Пора”. Як повідомив голова ТВК Олег Щербаков, члени комісії зараз опрацьовують списки, які подала партія „Батьківщина”.

За словами Олега Щербакова, ще 31 партія звернулася до комісії за підписними листами. Це, зокрема, Народний Блок Литвина, „Реформи і порядок”, ЕКО+25%, Партія регіонів, Блок „Не так”, Блок Б.Федоришина „За Львів”, ВО „Свобода”, Блок Петра Писарчука, , Соціалістична партія України і навіть Партія Політики Путіна

„Як ми і передбачали всі партії подадуть свої підписні листи в останні дні прийому документів”, – сказав він. Водночас пан Щербаков висловив впеннність у тому, що навіть за таких умов члени комісії встигнуть опрацювати всі списки. „Я дуже задоволений кількісним і якісним складом комісії” – додав він.

За словами Олега Щербакова, після 16 лютого комісія розпочне роботу у зовсім іншому руслі. Зокрема, її члени розпочнуть перевірку інформації, яку про себе в декларації подали заявники на посаду міського голови. Їхні дані перевірятимуть у податковій адміністрації та в міліції. Недостовірна інформація є підставою дискваліфікації учасника виборчих перегонів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.