ОСТАННІ НОВИНИ

Угоду про створення газового СП не буде підписано взагалі – гендиректор ДК “Укртрансгаз”

|

Генеральний директор ДК “Укртрансгаз” Анатолій Рудник вважає, що угоду про створення газового СП не буде підписана взагалі. Про це він повідомив сьогодні під час засідання у прес-клубі “Львівський вибір-2006”. “Угода не була підписана, бо нікому не хотілося отримати оголос на всю Європу, тому що структура однозначно нечиста, сама по собі “РосУкренерго” – сказав він.

Як пояснив А.Рудник, ця структура “нечиста”, бо до цього часу ніхто не “дав ясність, не оздловжив учансиків і засновоків з усіх сторін”. Він стверджує, що має ці дані, але не буде їх оприлюднювати, бо це справа СБУ. “Воно все є і у мене отут є, але я цього не озвучу, бо це справа СБУ, тимчасової слідчої комісії Верховної Ради і воно обов’язково буде озвучене. А так виходить чорна скринька, яку ніхто не бачив» – наголосив А.Рудник.

Ще однією причиною він назвав те, що замість себе у засновники СП НАК “Нафтогаз України” подав ДК “Газ України”. Він вважає, що поки сам “Нафтогаз України” не стане суб’єктом угоди, доти СП створене не буде. “Та вона взагалі не буде створена, така моя стовідсоткова упевненість. Цього спільного підприємства не буде. А.Рудник вважає, що після цього Україна повернеться до прямих контрактів з Росією та Туркменистаном.

Що ж стсується ціни на газ, то вона, на думку А.Рудника, може повернутися до минулої позначки, якщо «Україна піде на контакт з Росією по транспортуванню газу», а якщо ні – то вона, за підрахунками А.Рудника, буде 111 доларів за тисячу кубометрів. Уточнюючи цю тезу, гендиректор «Укртрансгазу» зазначив, що йдеться про консорціум з експлуатації української газотранспортної системи. «Я обома руками за створення такого консорціуму і вважаю, що він стовідсотково буде створений у другій половині цього року» – зазначив А.Рудник.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.