ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові збудують стадіон до Євро-2012

|

Під час наступної сесії львівської міської ради розглядатиметься питання про надання двох земельних ділянок під будівництво стадіонів для великого футболу та футзалу, повідомив сьогодні під час брифінгу в.о.міського голови Львова Зеновій Сірик. За його словами, ділянка для міні-футбольного стадіону розташована на вулиці Торфяній – ініціаторами будівництва цього стадіону стали власники двох футзальних команд зі Львова – “Енергія” і ТВД.

Натомість біля іподрому передбачено виділити ділянку площею 30 гектарів для будівництва спортивно-розважального комплексу до Чемпіонату Європи з футболу 2012 року, на проведення якого Україна та Польща подала заявку і пройшла перший відбірковий тур. За словами З.Сірика, ділянку буде передано комунальному підпримству “Спортресурс”, яка за інвестиційні кошти збудує стадіон та експлуатуватиме його. Орієнтовна вартість будівництва – 40 млн євро.

У Львові вже побували представники німецької фірми, що будуватиме споруду, їм пропонували дві ділянки – біля іподрому і в Лисиничах, німці вибрали першу. З.Сірик не знає, коли будівництво буде розпочате.

Він зазначив, що це буде не просто стадіон для футбольних матчів, але спортивно-розважальний комплекс на 30 тисяч осіб, де проводитимуться розмаїті заходи як спортивні, так і розважальні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.