ОСТАННІ НОВИНИ

На заходи з експлуатації сміттєзвалища „Збиранка” місто витратило більше двох тисяч гривень

|

Минулого року коштами міського бюджетуЛьвова виконано заходи з експлуатвації сміттєзвалища „Збиранка” на суму 2174 гривні, про це повідомила прес-служба ЛОДА.

За інформацією головного управління економіки облдержадміністрації, минулого тижня працівниками проведено моніторинг реалізації заходів з безпечної експлуатації сміттєзвалища «Збиранка» Львова.

Рішенням обласної ради від 21 червня 2005 року №365 затверджені заходи з безпечної експлуатації Львівського сміттєзвалища в селіГрибовичі та перспективи будівництва нового полігону твердих побутових відходів для містаЛьвова.

Заходи охоплюють період 2005-2010 роки, на виконання яких з різних джерел передбачені кошти на загальну суму 232,2 мільйона гривень.

Профінансовано, зокрема, проведення І етапу комплексної екологічної експертизи сміттєзвалища на суму 190 тисячгривень, завершено будівництво другої черги школи в селіГрибовичі на суму 287,8 тисячгривень, проведено заміну вуличного водопроводу та відновлено дорожнє покриття в Грибовичі на суму 1045 тисяч гривень, проте передбачалось 680 тисячгривень. За кошти обласного бюджету минулого року закупили спецтехніки на загальну суму 300тисячгривень.

За кошти підприємств та організацій проведено два заходи на загальну суму 600 тисячгривень, зокрема, ВАТ“Укртелеком” провів телефонізацію селіЗбиранка на 150тисячгривень, “Облавтодор” виконав капітальний ремонт дороги на ділянці сміттєзвалище на суму 450 тисячгривень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.