ОСТАННІ НОВИНИ

Буняк хоче скаржитися в прокуратуру

|

Любомир Буняк вважає незаконним рішення Львівської міськради про його відставку з посади міського голови Львова та заявляє про намір дійти з претензіями на львівських депутатів до Генеральної прокуратури України, передає proUA. «Це рішення про мою відставку цілком незаконне. Там немає мотивації: не вказані причини відставки, не вказані мої провини. Просто група депутатів вважає, що їм все дозволено і вони можуть писати українські закони», – сказав Буняк.

На думку екс-голови Львова, цей процес заздалегідь організувала окрема депутатська група, яка у такий спосіб відстоює свої бізнесові інтереси. Сам Буняк переконаний у своїй правоті і має намір йти до кінця.

«Я буду опротестовувати рішення депутатів. Звертатися до суду немає сенсу, оскільки він уже ухвалив рішення, а якихсь нових обставин немає. Я обов’язково звернуся в прокуратуру, в Генеральну прокуратуру”, – сказав він. „Зараз ідеться не про посаду чи амбіції, а про правосуддя і законність. Я ніколи б не повірив, що в правовій державі рішення суду не оскаржують в апеляційному порядку. Нещодавно сам Президент змушений був оскаржити рішення суду про поновлення генпрокурора в Апеляційному суді. А тут окремі депутати заявляють, що вони стільки разів затверджуватимуть схожі ухвали, скільки суд буде міського голову поновлювати на посаді», – додав Буняк.

На сесії 29 грудня Львівська міськрада повторно відправила у відставку мера Львова Любомира Буняка. 27 грудня Шевченківський районний суд Києва визнав незаконним рішення Львівської міськради від 27 вересня про відставку мера Львова Буняка і рішення про призначення виконувачем обов’язків мера Львова секретаря міськради Сірика.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.