ОСТАННІ НОВИНИ

У Туреччині загинула жінка Василя Вірастюка

|

Учора на турецькому гірськолижному курорті “Паландокен” сталася трагедія: 28-річна громадянка України Світлана Вірастюк потрапила під лавину. Як повідомляє “Україна молода”, лавина її накрила, коли вона разом iз друзями каталася на лижах.

«Побачивши лавину, ми встигли врятуватися і крикнули Світлані, проте вона на той час уже була похована під снігом», — розповіли очевидці загибелі українки. За їхніми словами, вони не знали, що катаються у забороненому для цього місці.

А місце справді було небезпечним. За інформацією представників властей східної провінції Ерзурум, де, власне, i розташований популярний серед іноземців курорт, саме тут спуски з гори були заборонені. До трагедій місцевим мешканцям не звикати, бо цей випадок загибелі іноземних туристів на курорті Паландокен далеко не перший. Рік тому практично в тому ж місці й за схожих обставин загинув турист із Росії.

Інформація про загибель українки навряд чи мала б такий резонанс, якби не відоме всьому світові прізвище — Вірастюк. Адже спочатку інформацію про те, що йдеться саме про дружину Василя Вірастюка — відомого українського богатиря i найсильнішої людини планети 2004 року (за результатами змагань найсильніших людей світу Strongestman ), ніхто не підтверджував, але й не спростовував.

Але в цьому випадку збіглися не лише прізвище, а й ім`я i вік жінки. Відомо, що i Василь, i Світлана, яка у минулому професійно займалася фітнесом, любили гірськолижний спорт. У червні 2003 року в Києві у подружжя Вірастюків народився син Адам.Тіло Світлани в Київ привезуть завтра. Поховають її в п ’ятницю наодному з цвинтарів Києва.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.