ОСТАННІ НОВИНИ

Участь молоді у виборах визначать сьогодні молодіжні організації Львівщини

|

Сьогодні об 11 годині у приміщенні конференц-залу Інституту політичних технологій молодіжні припартійні громадські організації Львівщини підпишуть спільну заяву та проведуть прес-конференцію під назвою «Наша Сила в тому, що МИ – РАЗОМ!», присвячену участі молоді у виборчому процесі 2006 року. Про це повідомила прес-служба Молодіжної ініціативи „Наша сила в тому, що ми разом!”.

Зокрема до складу учасників увійдуть представники молодіжних припартійних громадських організацій, Молодий Народний Рух, Християнсько-Демократичний Союз Молоді, Батьківщина Молода, Українська Народна Молодь та Конгрес Українських Націоналістів.

Метою даної ініціативи буде закріплення високого рівня участі молоді у суспільному житті, зокрема виборах, шляхом звернення уваги партій на всіх рівнях до проблем молодіжної політики та включення молодих лідерів до списків партій, а також підкреслення готовності політичноактивної молоді до об’єднання заради перемоги демократії та проведення чесних і прозорих виборів.

Організатори прес-конференції подадуть ряд спільних документів, в яких піднімуть питання здійснення низки відкритих незалежних громадських заходів, спрямованих на всі політичні партії, з метою відстоювання інтересів молоді на виборах 2006 року. Зокрема, в рамках даної ініціативи буде запропоновано звернутись до політичних партій з проханням про включення блоку питань молодіжної проблематики до передвиборчих програм на державному та регіональному рівнях та внесення в списки кандидатів у депутати молодих лідерів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.