ОСТАННІ НОВИНИ

Кужелюк прогнозує політичний вертеп

|

Депутат Львівської міської ради Юрій Кужелюк, коментуючи сьогоднішні події під час засідання сесії міськради, повернення Буняка назвав політичним вертепом. „Сьогодні у сесійній залі аншлаг. Напередодні Різдва маємо політчний вертеп”, – сказав він.

Кужелюк звернувся до Любомира Буняка і сказав, що він, очевидно, хоче повторити історію свого заступника Василя Лозинського і поновлювати свої повноваження щотри місяці.

Міський депутат Роман Зафійовський у свою чергу запропонував Любомирові Буняку піти з гонором і самому написати заяву про складення повноважень. Аби пришвидшити цей процес, депутат передав міському голові чистий аркуш паперу. З подібною пропозицією до Буняка звернувся і депутат Богдан Бедрило, який сказав, що з відставкою Буняка шкодує лише через те, що сесії місьої ради втратили ефект шоу.

Перед депутатським корпусом виступив народний депутат України Ігор Шурма, він закликав депутатів діяти по-європейськи і виконувати ухвалу Шевченківського райсуду Києва, якщо депутати хочуть подавати апеляцію згідно з чинним законодавством.

Дебати у сесійній залі припинив депутат міськради Сергій Бащук, який закликав депутатів не затягувати час і перейти до голосування про відставку міського голови. Натомість на трибуну вийшов сам Любомир Буняк і сказав, що виступатиме стільки, скільки вважатиме за необхідне.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.