«Тайм» розгромив аутсайдера футзальної ліги

|

У матчі 16-го туру чемпіонату України з міні-футболу серед команд вищої ліги львівський «Тайм» вдома переміг сумський «Сумигаз» з рахунком 8:0.На 5-й хвилині матчу Євген Москвін після розіграшу кутового відкриває рахунок. Через 4 хвилини Андрій Баландюх та Роман Паучок двічі не змогли скористатися помилкою голкіпера гостей і не використали черговий шанс «Тайму» забити. Проте на 12-й хвилині красива триходівка Москвін-Радько-Ткачук закінчилася голом у виконанні останнього. А на останній хвилині тайму Андрій Ткачук ударом зльоту доводить рахунок до 3:0.

Господарі значно активніше розпочали другу половину матчу, і вже на 21-й хвилині Микола Радько влучає у стійку, а через кілька секунд Андрій Ткачук ледь не забив з розвороту. На 5-й хвилині «таймівці» могли пропустити після контратаки гостей, але вдало зіграв голкіпер львів’ян Назар Русецький. На 27-й хвилині Ткачук знову після передачі Москвіна оформлює «хет-трик» у матчі. Через 2 хвилини львів’яни перехопили м’яч, і Микола Радько після передачі Ткачука не влучив у порожні ворота. На 33-й хвилині ударом з-за меж штрафної забиває капітан команди Сергій Кольцун, ще через 2 хвилини Роман Паучок після контратаки та пасу Миколи Піхоцького доводить рахунок до 6:0. В останні 5 хвилин господарі поля не зменшували обертів і спромоглися відзначитися ще двічі: по голу на рахунку Андрія Баландюха та Ярослава Мостового, передає ЗІК.