ОСТАННІ НОВИНИ

Схвалено план святкування 150-річчя від дня народження Франка

|

Організаційний комітет з підготовки святкування 150-річчя від дня народження Івана Франка учора схвалив за основу план проведення заходів. Про це повідомив віце-прем’єр-міністр України В’ячеслав Кириленко. За його словами, Уряд має намір затвердити план заходів на своєму засіданні у другій половині січня.

Як зазначив Кириленко, „ці заходи можна умовно поділити на три блоки: популяризація творчості та життєвого шляху Івана Франка, „академічні” заходи та заходи з розвитку інфраструктури”.

Планується створити короткі відео- та аудіоролики, які б донесли до кожного українця унікальність постаті Івана Франка.

Крім того, передбачено створення 26-серійного мультсеріалу „Лис Микита” та видання масовим тиражем творів Франка для дітей.

Кириленко повідомив, що також буде видано тритомник найвідоміших творів Івана Франка, напрацьований у Дрогобичі, і розпочнеться робота зі створення повного зібрання творів письменника на цифрових електронних носіях.

До 150-річчя буде здійснено заходи з облаштування інфраструктури населених пунктів, пов’язаних із життям Івана Франка. Зокрема, планується збудувати автошлях у селі Нагуєвичі та газифікувати це село, завершити капітальний ремонт Львівського літературно-меморіального музею Івана Франка та інше, передає “proUA”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.