ОСТАННІ НОВИНИ

Сірик не бачить партнерства зі сторони Марчака і Тереха

|

Виконувач обов’язки міського голови Львова Зеновій Сірик сьогодні на засіданні міського виконавчого комітету заявив, що хоче бачити коректність та партнерство у стосунках з керівниками двох теплопостачальних підприємств Львова Ігорем Марчаком та Мироном Терехом, однак наразі цього не відбувається. „Ми третю п’ятницю по ниточках витягуємо з вас інформацію, а ви навіть належно не змогли оформити документи та ліквідувати наші зауваження”, – сказав він.

Члени міського виконавчого комітету під час сьогоднішнього засідання висловили низку зауважень щодо рівня видатків цих підприємств по окремих статтях. Їм також не сподобався сам підхід до вирішення питання. „Ми тут вирішуємо такі речі, які мали б обговорюватися на апаратних нарадах”, – заявив Микола Горинь. Окрім цього, загальне невдоволення викликало і те, що цифри, які відображають витрати підприємств не були належно підготовлені і представлені кожному члену виконкому.

Начальник управління економіки Ігор Цвілинюк, щоб у майбутньому уникнути сумнівів щодо зловживання зі сторони керівників цих підприємств, запропонував встановити обмеження по певних видатках.

Ще одне питання, яке турбує виконавчу гілку влади міста, став „газовий шантаж”. Зокрема Мирослав Сеник, повідомив про зниження рівня тиску у львівських трубах. „Нижче 70% по збору коштів за спожитий газ у Львова ніколи не було. Тоді чому ми отримуємо телеграму про зниження тиску, якщо чимало міст набагато гірше за нас розраховуються”, – запитав З.Сірик.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.