ОСТАННІ НОВИНИ

Таліпов очолить список СПУ до обласної ради

|

Перший секретар ЛОК СПУ Євген Таліпов підтвердив інформацію про те, що найімовірніше саме він очолить список СПУ до обласної ради.

За його словами, раніше планувалося, що список до облради очолюватиме Олесь Доній, проте зараз, після результатів 12-го з’їзду СПУ, наміри львівських соціалістів дещо змінилися.

„У нас планувалось, що Олесь Доній очолить список, але у зв’язку з тим, що я знаходжуся у списку за номером 62, а все-таки на Львівщині я вже понад 14 років й мене знають у всіх районах області, тому буду очолювати як перший секретар. І думаю, що це правильно. Він киянин, якщо б він був 40-м у списку до Верховної Ради, то інше. А він 99, я б його потенціал використовував по-іншому”, – зазначив Євген Таліпов.

Він додав, що Олесь Доній надалі залишатиметься заступником начальника обласного виборчого штабу.

„Список до Львівської обласної ради складатиметься з 15 осіб. Я очолюватиму. Також туди потрапить Кулик Євгеній, Скляренко Дмитро – голова фермерського господарства „Цезар”, Федюкін – секретар обласного комітету партії, Скіра, Колесник, тобто найбільш впливові люди в організації: чотири секретарі обласного комітету, два підприємці. Міський список очолить Савченко Віктор – голова ЛМК СПУ, а також усі теперішні депутати Львівської міської ради – соціалісти. У списках не буде олігархів, хоча самодостатні люди, звичайно, є”, – зазначив пан Таліпов. За його словами, затверджувати списки будуть 21 січня 2006 року на обласній конференції. Є.Таліпов ставить за мету довести до часу виборів рейтинг партії на Львівщині до 8% – 8,5%. На сьогоднішній день довіра до цієї політичної сили на теренах області складає 5,25%. „Ми намагатимемось, щоб у кожній раді було не менше 8-10 соціалістів”, – наголосив Євген Таліпов в інтерв ’ю ЗІКу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.