ОСТАННІ НОВИНИ

БЮТ вважає, що керівництво ЛОДА поширює „темники”

|

Прес-служба Львівського обласного виборчого штабу Блоку Юлії Тимошенко поширила заяву, в якій звинувачує керівництво Львівської обласної державної адміністрації у поширенні „темників” для журналістів. Подаємо текст заяви повністю:

„15 грудня прес-служба відомого у Львові підприємця, члена ВО «Батьківщина» Богдана Федоришина оприлюднила заяву, в якій повідомила, що «Богдан Федоришин звертається до Президента України, державних інститутів та недержавних організацій, які мають свої завданням забезпечення свободи слова в Україні, з проханням звернути увагу на ситуацію, яка склалася у Львові”. Очевидно, для нього це єдиний спосіб захистити себе, свою сім’ю і водночас виконати громадянський обов’язок – добитися звільнення з високих державних посад корупціонерів та розслідування вбивства Степана Сенчука.

Вищезгадана заява стала своєрідним реагуванням Богдана Федоришина на заяву керівництва Львівської облдержадміністрації, зокрема прес-служби Львівської ОДА, яку зранку 15 грудня опублікували регіональні Інтернет-видання. Так, прес-служба виконавчої влади Львівщини звертається до журналістів «виважено поставитися до висвітлення тем, які нав’язує для публікацій та обговорення один з претендентів на посаду міського голови Львова”. Прес-служба Львівської облдержадміністрації скерувала у ЗМІ такий «темник» після того, як Богдан Федоришин дав інтерв’ю щодо можливих причин вбивства Степана Сенчука”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.