ОСТАННІ НОВИНИ

Ми жлоби, коли йдеться про культуру – Лариса Федорів

|

На жлобство щодо галузі культури нарікала сьогодні під час виступу депутат обласної ради Лариса Федорів. “Ми жлоби, коли йдеться про культуру, бо все ще продовжуємо фінансувати її за залишковим принципом” – заявила депутатка. Щоправда, вона не уточнила, кого має на увазі під займенником “ми”.

На її переконання, Львів уже не виконує функції духовного центру. “Коли вам хтось скаже, що Львів – духовний центр України, не вірте, бо звідси їдуть митці і музиканти, виїхала Руслана, Славко Вакарчук” – стверджує пані Федорів.

Вона також зачитала листа музикантів симфонічного оркестру, які заявляють про те, що їх колектив, який свого часу належав до найкращих колективів Радянського Союзу, зараз перебуває у стані занепаду. Музиканти нарікають на одного із чиновників обласного управління культури і вимагають розібратися у ситуації.

Насамкінець пані Федорів звернулася до депутатів, аби вони під час розгляду бюджету на наступний рік передбачили збільшення заробітної платні для музикантів, бо зараз вони отримують максимум 440 гривень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.