ОСТАННІ НОВИНИ

Школярі знову їздитимуть залізницею безоплатно

|

Від 23 грудня цього року до 12 січня 2006-го дітям віком до 17 років надається безкоштовний проїзд залізницею у плацкартних вагонах швидких поїздів внутрішньодержавного сполучення (в тому числі швидкісних, прискорених і електро-, дизель-поїздах підвищеного комфорту) та приміських поїздах, передає прес-служба Львівської залізниці. За її даними, таке рішення було ухвалене Радою Укрзалізниці.

Торік в рамках цієї акції послугами Львівської залізниці скористалися 66 861 юний пасажир, ця послуга залізниці оцінюється загальною сумою 1 млн 183,5 тис. гривень.

За інформацією відділу вокзалів пасажирської служби, цьогоріч уже надійшло понад 200 заявок на поїздки. Станом на 14 грудня в рамках акції безкоштовного перевезення дітей впродовж зимових канікул було оформлено 188 заявок на 9 456 осіб.

Також, за рішенням Ради Укрзалізниці, буде продовжено на 2006 рік благодійну акцію з безкоштовного надання у поїздах постільної білизни та чаю інвалідам і учасникам війни. Умови акції стосуються пасажирів, які подорожуватимуть за безкоштовними та пільговими проїзними документами, оформленими в обмін на талони у поїзди (вагони) Укрзалізниці, що курсують у внутрішньодержавному та міждержавному сполученнях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.