ОСТАННІ НОВИНИ

Федоришин вважає, що Олійник гальмує слідство у справі Сенчука

|

Бізнесмен Богдан Федоришин важає, що голова Львівської ЛОДА Петро Олійник гальмує розілсдування у справі вбивства Степана Сенчука. Про це йдеться у повідомленні, що надійшло на адресу редакції. “Адже саме Олійник сьогодні гальмує розслідування, щоби після виборів уникнути відповідальності, прикриваючись депутатською недоторканістю” – заявляє Б.Федоришин.

На його переконання, Президент мав би черз це усунути пана Олійника з посади, якщо “він справді зацікавлений у розкритті цього вбивства, як він про це заявляв”.

На думку Б.Федоришина, саме Петра Олійника мали б допитати у цій справі, оскільки він є одним із фігурантів записів, що їх влітку оприлюднив Богдан Федоришин.” Тому кажу, що Петро Олійник повинен дати свідчення, усі фігуранти розмов повинні дати пояснення у цій справі. Я вже більше ніж пів року привертаю увагу громадськості й правоохоронців до цієї справи. Вона й досі не зрушилася змісця, а тим часом знищуються докази і прибираються свідки” – стверджує пан Федоришин. Після вбивства С.Сенчука прес-служба ЛОДА оприлюднила інтерв `ю з Петром Олійником, у якому він зазначив, що дав свідчення по цій справі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.