ОСТАННІ НОВИНИ

Олійник представив нового начальника управління культури та туризму ЛОДА

|

Сьогодні голова Львівської облдержадміністрації Петро Олійник представив нового начальника управління культури та туризму ОДА Галину Дорощук.

Звертаючись до працівників згаданого управління, керівників мистецьких і культурних установ міста та області, Петро Олійник зазначив, що процедура призначення нового керівника управління проходила дуже демократично і прозоро, і що до цього досвіду адміністрація, вирішуючи кадрові питання, буде вдаватися й надалі. Повідомляє офіційний сайт ЛОДА.

Голова Львівської ОДА також зазначив, що наступний рік має стати роком культури для Львівської області. Адже ми святкуватимемо 750-річчя Львова, 150-річчя з дня народження Івана Франка. Особливої уваги з боку влади потребує історична частина Львова, замки Львівщини. До речі, задля залучення творчої інтелігенції до роботи зі збереження та відновлення архітектурних пам’яток столиці Галичини Петро Олійник запропонував створити при управлінні культури та туризму ОДА громадську раду.

Голова ОДА привітав Галину Дорощук із призначенням на посаду начальника управління культури та туризму облдержадміністрації.

Галина Дорощук, своєю чергою, подякувала представникам творчих спілок, усім тим, хто підтримав її кандидатуру, і пообіцяла, що працюватиме задля того, аби Львівщина не лише зберегла, але й примножила славу культурної столиці України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.