ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові триває свято КВНу

|

Учора в Палаці культури ім.Г.Хоткевича відбувся третій чвертьфінал Галицької Ліги КВН. Беззаперечними лідерами учорашнього свята КВНу у Львові виявилися гості з Дніпродзержинська — команда з трьох осіб під назвою “Світлофор”. Хлопці показали львівському глядачеві справжню кавеенівську гру, чим і підняли рівень майстерності для своїх колег зі Львова. Адже, як зазначив головний режисер Палацу Валерій Москаленко, тільки професійні кавеенівці можуть швидко адаптуватися до незнайомого міста та використати якісь його особливості у своїх жартах.

Схоже, саме ця кмітливість „світлофорівців” і завоювала симпатію залу. Львівські шанувальники КВНу радо вітали гостей з Дніпродзержинська та від душі сміялися з їхніх жартів.

Другими за журівськими балами лідерами учорашньої гри стали гості з Луцька – команда „Лідери прокату”. Людські ресурси цієї команди були ще меншими – команда складалася практично з двох осіб, щоправда в окремих конкурсах їм допомогали друзі-кавеенівці зі Львова. Відтак хлопці показали шикарну розминку.

Третє місце посіла команда ветеранів львівського КВНу „Модель”. Після гри хлопці зізналися, що були трохи не в формі, через що й провалили конкурс „Розминка”.

Після тривалої творчої паузи на сцену вийшла і команда з Міжрегіональної академії управління персоналом „Торба”, також виступила “Моя улюблена команда” з Національного Університету “Львівська Політехніка” та зіграли дебютанти цього сезону команда „СС” з Львівського національного університету ім.І.Франка.

Сьогодні, 13 грудня, відбудеться четверта гра чвертьфіналу Галицької ліги КВН. На сцену вийдуть: «22 сантиметри» (смт. Млинів, Рівненська обл.), «Папараці» (ф-т журналістики ЛНУ ім.Франка), «Чорний Ринок – 05» (економічний ф-т ЛНУ ім.І.франка), «Монада» (училище „Монада”), “Батяри” (Івано-Франківськ), «Децибели» (Рівне) та «Бомба» (юридичний інститут).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.