ОСТАННІ НОВИНИ

Кучми у списку НПУ не буде

|

Кучми у виборчому списку НПУ не буде, заявив сьогодні під час прес-конференції народний депутат, член фракції НПУ Олег Зарубінський. “Кучми у нашому списку не буде, може він буде у списках тих людей, з якими він тісно працював, яким він давав свердловини” – сказав він. Він також запевнив, що у виборчому списку не буде одіозних фігур.

З іншого боку, представники НПУ не заперчили інформацію про те, що ведуться переговори з Республіканською партією України, але до кінця цей процес ще не завершений. “14 грудня буде з’їзд і там буде оприлюднено одразу весь виборчий список блоку” – сказав О.Зарубінський.

Натомість В.Снітинський заперечив, буцім депутат обласної ради Тарас Козак піде на вибори за списками НПУ. Він також повідомив, що від обласної організації претентентами на місце у виборчому списку визначено керівника регіонального представництва Держкомфінмоніторингу Петра Комара, депутата обласної ради Ярослава Янишина, заступника голови ЛОДА Івана Стефанишина, народного депутата Ігоря Єремеєва та самого В.Снітинського.

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...