ОСТАННІ НОВИНИ

Завтра до Львова завітає Євген Бистрицький

|

Завтра у Львові перебуватиме виконавчий директор Міжнародного Фонду „Відродження”, доктор філософських наук Євген Бистрицький. Він візьме участь у круглому столі „Виклики парламентських виборів 2006 року та роль неурядових організацій у виборчих кампаніях”.

Окрім цього, планується його участь у семінарі Незалежного культурологічного журналу „Ї” на тему „Регіональні особливості адміністративно-територіальної реформи в Україні”.

Євген Бистрицький також зустрінеться з рядом лідерів провідних громадських організацій та побуває у студії телерадіокомпанії „Люкс”.

Окрім Є.Бистрицького, у круглому столі також братимуть участь Ігор Когут, голова Ради Лабораторії законодавчих ініціатив, директор Української школи політичних студій та Діана Юраш, генеральний директор Суспільно-гуманітарного консорціуму „Генеза”, радник виконавчого директора з питань розвитку громадянського суспільства.

Вони представлять найуспішніші проекти моніторингових організацій, аналітичних інституцій, що були зреалізовані за підтримки МФВ на президентських виборах.

Початок засідання об 11 годині 30 хвилин за адресою: Львів, площа Ринок, 6 у приміщенні Історичного музею.

Міжнародний фонд “Відродження” (МФВ) — найбільша національна благо­дійна громадська організація в Україні, заснована відомим американським фінансистом і філантропом Джорджем Соросом. Місія Фонду — фінансово та організаційно сприяти становленню демократичного, відкритого суспільства в Україні шляхом підтримки значущих для його розвитку громадських ініціатив.

У 1990-2004 роках Фонд надав численним неурядовим організаціям (НУО) України, а також науково–освітнім, просвітницьким закладам, видавництвам ґрантів на суму понад 82 мільйони доларів США.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.