ОСТАННІ НОВИНИ

Димінський вважає, що потрапить в список БЮТ до ВРУ

|

Почесний президент ФК „Карпати”, народний депутат, безпартійний Петро Димінський вважає, що його кандидатура буде в списку Блоку Юлії Тимошенко до Верховної Ради. Про це Петро Димінський заявив сьогодні під час прес-конференції.

За словами нардепа, переговори з Тимошенко щодо його можливого місця списку ще тривають. „Думаю, я буду йти до Верховної Ради”, ― зазначив Петро Димінський.

Водночас почесний президент ФК „Карпати” стверджує, що відмовиться від будь-якої високої державної посади. За словами Петра Димінського, у нього була вже не одна пропозиція очолити одне з міністерств.

Як повідомляло агентство, 15 жовтня голова ЛОО ВО „Батьківщина” Іван Денькович на прес-конференції заявив, що обласна організація ВО „Батьківщина” готова виступити з політичною заявою про порушення кримінальної справи проти народного депутата Петра Димінського за купівлю карточки в іншого народного депутата.

Раніше Петро Димінський зізнався, що у 2002 році купив картку для голосування у ВРУ за 200 тисяч доларів, щоб проголосувати за Віктора Януковича на посаду прем’єр-міністра. Повідомляє „Прес тайм”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.