ОСТАННІ НОВИНИ

Спеціальна комісія розслідуватиме ДТП на Турківщині

|

Рішення про створення спеціальної комісії з розслідування ДТП у Турківському районі було прийняте сьогодні під час позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Висловив таку пропозицію перший заступник голови ЛОДА Мирослав Сеник.

Спеціально створена комісія має розслідувати взаємодію служб, що були задіяні до ліквідації наслідків ДТП та оцінити служби в тому як вони зреагували на ДТП. Крім того Управління охорони здоров ’ я, управління ДАІ, управління МНС мають подати результати своїх розслідувань щодо правильностві їх дій в цій ситуації. Управлінню транспорту ЛОДА запропоновано винести на тендер заміни маршрутів, що використовує Стрийське АТП-14609. Крім того М. Сеник запропонував залишити на контролі питання перевірки підприємств, котрі займаються перевезенням.

Крім цього Сеник висловив своє незадоволення роботою Турківського управління міліції. „Керівництво міліції має провести внутрішнє розслідування, оскільки нам відомо, що черговий частини отримав повідомлення про ДТП ще о 7.45, а повідомив усі решта служби і обласне керівництво міліції лише о 8.40”, – підкреслив Мирослав Сеник.

„Крім того, залишається невідомим, чому автобус, який 19 листопада визнали несправним і він не пройшов кватрального технічного, з 25 листопада самовільно почав їздити по відхиленому від норм маршруту”, – сказав М. Сеник.

Відтак начальник Львівської територіальної інспекції Головавтоінспекції Міністерства транспорту і зв’язку України Богдан Бедрило зазначив, що, можливо, Стрийське АТП-14609 позбавлять ліцензії на перевезення.

За словами Бедрила, у цьому АТП 87 транспортних засобів мають ліцензії на перевезення, а 15 – ні. Крім того, він додав, що автопідприємство має три автобуси, котрі постійно їздять відхиленим від зазначеного маршрутом і жодні шрафні санкції та попередження на це АТП не діють.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.