ОСТАННІ НОВИНИ

Облавтодор проведе перевірку доріг в гірських районах області

|

Провести перевірку стану доріг в гірських районах області доручила обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій службі автомобільних доріг у Львівській області та Львівському облавтодору. Крім цього до 10 грудня 2005 року на аварійно-небезпечних ділянках доріг гірських районів мають встановити стовпчики, канати та інші елементи дорожньої інфраструктури, які забезпечують безпеку руху. Про це повідомила прес-служба ЛОДА.

Таке рішення обласна комісія під час позачергового виїзного засідання у селі Матків Турківського району. Крім цього перший заступник голови Львівської ОДА Мирослав Сеник доручив Львівській територіальній інспекції Головавтотрансінспекції Міністерства транспорту і зв’язку України посилити контроль за виконанням правил перевезення пасажирів, відповідністю руху по маршрутах згідно з умовами, визначеними ліцензіями на право перевезення пасажирів автотранспортними підприємствами незалежно від форми власності.

Також Мирослав Сеник зобов’язав організувати та провести роботу з керівниками автотранспортних підприємств-перевізників пасажирів щодо категоричної заборони випуску на маршрути пасажирського транспорту, який не підготовлений до експлуатації в зимовий період. Цим займатиметься Львівська територіальна інспекція Головавтотрансінспекції Міністерства транспорту і зв’язку України, Асоціація роботодавців–перевізників Львівської області, Асоціація “Львівський пасажирський транспорт”, автотранспортне управління ОДА, головне управління промислової політики та розвитку інфраструктури ОДА.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.