ОСТАННІ НОВИНИ

Пройшло чергове засідання робочої групи з перегляду документів дозвільного характеру

|

Чергове засідання робочої групи з перегляду документів дозвільного характеру відбулося цими днями. У ньому взяли участь члени робочої групи, представники представництва Держпідприємництва України у Львівській області, представники управління земельних ресурсів, управління містобудування та архітектури, санепідеміологічної служби, пожежної охорони, експерти. Про це повідомила прес-служба ЛОДА з посиланням на начальника головного управління економіки облдержадміністрації Миколу Вознюка.

Мета зустрічі – налагодження в області роботи по перегляду документів дозвільного характеру, порядку взаємодії дозвільних органів при видачі документів дозвільного характеру.

За результатами засідання члени робочої групи вирішили доручити дозвільним структурам подати робочій групі пропозиції щодо зміни чинного законодавства з питань видачі документів дозвільного характеру в частині передачі повноважень обласних дозвільних структур на рівень районів і міст. Крім цього доручено розглянути практичну можливість та форми надання відповідних пропозицій до Кабінету міністрів України щодо включення процесу отримання відповідних дозволів заявниками на стадії розробки проекту. Оформити дану процедуру у вигляді прейскуранта, який би чітко регламентував вартість таких послуг для заявника.

Окрім того, надати представникам дозвільних структур розроблені робочою групою форми, згідно з якими вони повинні запропонувати відповідний оновлений порядок проходження дозвільних процедур та організації роботи Центру з видачі документів дозвільного характеру за принципом організаційної єдності.

Наступне засідання робочої групи з перегляду документів дозвільного характеру планується провести 8 грудня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.