ОСТАННІ НОВИНИ

До Львова можливо приїде Віталій Кличко

|

Зараз ведуться переговори зі знаменитим українським боксером Віталієм Кличком, стосовно його приїзду на дитячий турнір з боксу, що відбудеться 16-18 грудня у Львові, – заявив сьогодні, під час прес-конференції Інтерконтинентальний чемпіон за версією WBO Андрій Котельник.

Котельник повідомив, що переговори з Кличком-старшим про його приїзд до Львова велися ще раніше, але тоді він ще був діючим боксером і казав, що у нього дуже насичений графік тренувань. Після завершення Кличком спортивної кар’єри його приїзд до Львова, на думку Котельника, став набагато вірогіднішим.

Серед інших почесних гостей турніру будуть чемпіон світу за версією WBA Володимир Сидоренко, Інтерконтинентальний чемпіон Сергій Дзиндзирук, боксер-суперважковаговик Олександр Дмитренко. Очікується також приїзд легенди світового боксу – бійця, що 18 разів захищав титул чемпіона світу, Артура Григоряна.

Другий дитячий турнір з боксу на призи Андрія Котельника дещо відрізнятиметься від попереднього. Минулого року у змаганнях взяли участь 180 дітей, а в цьому році їх кількість зменшиться до 120. Але минулого року географія учасників обмежувалася тільки Львівщиною, а цього року на турнірі буде представлена вся Україна. Повідомляє Західна інформаційна корпорація.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.