ОСТАННІ НОВИНИ

Начальник Бродівського райвідділу культури стверджує, що голова РДА чинить на неї тиск

|

Начальник Бродівського районного відділу культури і туризму Галина Зварич 23 листопада надіслала лист Президенту України Віктору Ющенку з проханням захистити її від політичного тиску, який чинить на неї голова Бродівської РДА Олег Панькевич, – повідомив власний кореспондент Західної інформаційної корпорації у Бродівському районі.

48-річна Галина Зварич зазначила у листі, що пропрацювала у культурі понад 30 років, майже 15 з них очолює районний відділ культури, має дві фахові освіти, а також є членом партії «Народний Союз Наша Україна».

„ Ситуація у Бродівському районі склалася така, що з березня 2005 року головою Бродівської РДА є голова Львівського осередку ВО „ Свобода ” О.Панькевич, який чинить політичний тиск на мене. Враховуючи те, що райвідділ освіти очолює голова міського осередку „ Свобода ” , головний лікар – член Всеукраїнського об’єднання „ Свобода ” , тож робиться все для того, щоб звільнити мене з роботи, а поставити представника ВО „ Свобода ” . У результаті: безпідставна догана, упереджене ставлення в роботі, нефахові дії заступників. Все це погано впливає на моє здоров’я, негативно відбивається на трудовому колективі ” , – написано у зверненні.

Галина Зварич нагадує Президенту: „ На Майдані 22 листопада цього року Ви обіцяли, що не допустите ніяких політичних утисків зі сторони державних осіб. Тож прошу Вашого розуміння і допомоги у цій ситуації ” .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.