ОСТАННІ НОВИНИ

Новий стадіон у Львові може з’явитися після виборів – Грисьо

|

Новий стадіон може з’явитися вже після виборів. „Якщо ми виграємо цей тендер, то, виходячи із фінансової спроможності та співпраці з інвесторами, у Львові розпочнеться будівництво нового стадіону”, – про це сьогодні під час прес-конференції заявив голова Федерації футболу Ярослав Грисьо.

Результати тендеру на визначення господаря чемпіонату з футболу „Євро 2012” стануть відомі у наступному році. За словами Грися, „стадіон „Украна” – це пам ’ятник, який можна відвідувати двічі в рік, але там можна було б зробити хороші доріжки і проводити там змагання інших видів спорту”. „На новому стадіоні мають бути офіси, бари, фітнес-центри та все окрім бігових доріжок, бо це має бути виключно футбольний стадіон”, – підкреслив Грисьо.

Нагадаємо, що загальні затрати на будівництво футбольного стадіону Європейського зразка будуть складати не менше 200 мільйонів доларів США. Фінансування має проводитисьза сприяння як місцевої, обласної влади, так і закордонних та вітчизняних інвесторів.

Проте, Ярослав Грисьо не виключає можливості, що будівництво нового стадіону може провалитися, тоді запасним варіантом буде реконструкція та модернізація стадіону «Україна», що обійдеться Львову значно дешевше. Для цього доведеться добудовувати ще один ярус, аби досягнути числа 35 тисяч глядачів. На думку Грися, цей стадіон можна буде використовувати і для проведення концертів та ряду інших заходів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.