ОСТАННІ НОВИНИ

Річницю Помаранчевої Революції УГКЦ відсвяткувала в Римі

|

Святкування річниці „Помаранчевої Революції” відбулося для українців греко-католиків Італії, Іспанії та Ірландії, в приміщеннях Святої Софії в Римі з благословення Преосвященного Владики Гліба Лончини, Апостольського візитатора. Воно розпочалось у суботу вечірнею, яку відслужив преп. о. Павло Сербай із семінаристами Папської Колегії св. Покрови. Відтак в актовому залі УКУ була молодіжна забава. Про це повідомив прес-секретаріат Глави УГКЦ

Продовжилися урочистості у неділю, 20 листопада, Утренею та Божественною Літургією у Соборі Святої Софії, яку очолив Ректор Колегії Високопреп. о. Матей Гаврилів у співслужінні з іншими священиками. Він також виголосив проповідь, заохотивши всіх до ревної молитви і невпинної праці. Співав хор римської української парафії свв. Сергія і Вакха під керуванням п. Галини Громик.

Після богослужіння присутні мали можливість переглянути фільм “Українці в Італії – вибори та революція”, який виготовила Пані Ярослава Топишко, оглядали сотні фотографій на моніторі у фойє. Посольство України в Італії та Християнське Товариство Українців представили свої фотозбірки з подій на Майдані та в Італії.

Після обіду, згідно з програмою, ведуча Тетяна Гайдучок оголосила про початок Конференції. Всеч. о. Олександр Сапунко, Пасторальний Координатор для українців греко-католиків в Італії, зачитав слова привітання і благословення від Апостольського Візитатора Владики Гліба Лончини, та виголосив слово привітання.

Після виступів відбувся концерт. Завершилися урочистості Великою Вечірнею із Литією напередодні свята Архистратига Михаїла.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.