ОСТАННІ НОВИНИ

Сірик підписав рішення виконкому про виконання бюджету за дев’ять місяців

|

Секретар Львівської міської ради, виконувач обов’язки міського голови Львова Зеновій Сірик підписав рішення виконавчого комітету Львівської міської ради “Про виконання бюджету м.Львова, в тому числі міського та районних бюджетів, за 9 місяців 2005 року”, передає прес-служба міської ради. Подаємо текст документа:

„Заслухавши інформацію про виконання бюджету м Львова, в тому числі міського та районних бюджетів, за 9 місяців 2005 року, виконавчий комітет вирішив:

1. Виконавчим органам міської ради, Державній податковій інспекції у м.Львові організувати роботу щодо виконання заходів, затверджених рішенням виконавчого комітету від 25.03.2005 року № 269 “Про заходи щодо забезпечення виконання бюджету м.Львова, в.тому числі міського та районних бюджетів, у 2005 році”.

2. Державній податковій інспекції у м.Львові подати інформацію про обсяги стягнення коштів у 2005 році з непогашеної заборгованості за податковими зобов`язаннями підприємств, об`єднань, організацій перед бюджетом міста на 01.01.2005 рік.

3. Управлінню комунального майна:

3.1. Укласти договори купівлі-продажу нежитлових приміщень відповідно до прийнятих ухвал міської ради та подати на розгляд ради перелік об`єктів приватизації для встановлення ціни продажу відповідно до Програми приватизації майна комунальної власності м.Львова на 2005-2006 роки.

3.2. Звернути увагу на невиконання пункту 4 рішення виконкому від 12.08. 2005 року № 803 “Про виконання бюджету м.Львова, в тому числі міського та районних бюджетів, за 1-ше півріччя 2005 року” у частині збільшення розміру орендної ставки за користування нерухомим майном та внести відповідні зміни у діючу Методику розрахунку орендної плати за користування майном територіальної громади м.Львова.

4. Управлінню житлово-комунального господарства, районним адміністраціям забезпечити погашення заборгованості з орендної плати за майно комунальної власності та виконання плану надходжень з даного платежу.

Управлінню капітального будівництва:

5.1. Подати на розгляд виконавчого комітету пропозиції щодо черговості фінансування з бюджету розвитку об`єктів 1-го етапу, визначених у додатку 2 до ухвали міської ради від 19 05 2005 р. №2411 із внесеними змінами.

5.2.Забезпечити цільове та ефективне використання коштів, що надходять із державного бюджету на збереження історичної забудови міста та об`єктів історико-культурної спадщини відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 08 2005 р. № 765.

6. Головним розпорядникам бюджетних коштів забезпечити постійний контроль за використанням бюджетних коштів, не допускати утворення залишків на рахунках бюджетних установ та збільшення дебіторської і кредиторської заборгованості.

7 . Районним адміністраціям активізувати роботу районних комісій з організації та проведення розрахунків за житлово-комунальні послуги щодо ьпідготовки протоколів та надання пропозицій на проведення централізованих розрахунків відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29.07.2005 року № 664.”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.