ОСТАННІ НОВИНИ

Писарчук звинувачує міське управління природних ресурсів у виконанні замовлення

|

Міське управління природних ресурсів та регулювання земельних відносин виконує замовлення людей, які хочуть забрати ринок „Південний” від його законних власників. Про це сьогодні під час прес-конференції заявив народний депутат України, засновник ТВК „Південний” Петро Писарчук.

Такою є реакція Писарчука на ухвалу Львівської міської ради, згідно з якою міське управління природних ресурсів та регулювання земельних відносин протягом місяця зобов’язане провести інвентаризацію земельної ділянки, на якій розміщений ринок „Південний”, після чого винести її на затвердження сесії.

„Я точно знаю, що це замовлення. Виконує його група депутатів Львівської міської ради в зговорі з генералом Рябошапко, який колись був моїм покровителем”, – сказав пан Писарчук під час прес-конференції.

„Виступають проти Писарчука, який не хоче грати за їхніми правилами, який не хоче скоритися, піти на поклон і дати чемодан долярів”, – зазначив нардеп.

Нагадаємо, що згідно з ухвалою, за яку проголосували 53 депутати, управління комунального майна Львівської міської ради повинне запропонувати раді варіанти використання майна, враховуючи інтереси приватних підприєців – працівників ринку, за кошти яких розбудовувся ринок.

А інспекція Держархбудконтролю зобов’язана вжити заходи щодо власників самовільного будівництва та незаконного розширення меж ринку. В.о. міського голови Львова Зеновій Сірик, відповідно до ухвали, має звернутися до Генеральної прокуратури України та у Міністерство внутрішніх справУкраїни про вжиття заходів щодо незаконної розбудови та використання земель міста ТзОВ „АЙПІЄ-Л”. Він також звертатиметься до прокуратури міста щодо незаконного збору коштів риком за проїзд по вулиці Щирецькій та паркування автотранспорту на прилеглих територіях, за оренду площ в торгових приміщеннях тощо.

Разом з тим Державна податкова адміністрація Львова до сьомого листопада на пленарному засіданні ради повинна надати інформацію щодо господарської діяльності ТзОВ „АЙПІЄ-Л”, зокрема щодо кількості працюючих, балансовий стан та сплату податків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.