ОСТАННІ НОВИНИ

Сірик зустрівся з представниками будівельних фірм

|

Виконувач обов’язків міського голови Львова Зеновій Сірик скликав на нараду керівників приватних будівельних організацій міста. Як передає прес-служба міської ради, таке зібрання відбулось вперше за останніх три з половиною роки і було вкрай необхідне як для влади міста і будівельних фірм, так і для львівської громади.

Як повідомив керівник міста, близько 30 тисяч львів”ян перебувають на черзі на отримання житла. У цій ситуації необхідно, щоб хоч би п”ятсот- тисячу квартир здавали в експлуатацію будфірми щороку. На жаль, у Львові маємо зовсім іншу картину. Крім того навіть те житло, яке будують, недоступне для широкого загалу, бо будфірмам вигідно будувати багатометражне, а отже дороге житло. Місто має потребу у недорогих помешканнях, що доступні небагатим людям.

В.о. міського голови наголосив на необхідності визначення основних напрямків містобудівної політики, яка досі не сформована, створивши при міській раді для прийняття спільних рішень дорадчий орган ( за участю керівників приватних будівельних фірм).

Під час наради мова йшла також про прибирання міста під час зимових снігопадів. Керівники будфірм підтримали пропозицію Зеновія Сірика щодо залучення для цієї мети техніки, яку вони мають у користуванні. Мова йде про те, щоб кожна з будфірм визначила обсяг робіт ( якісь конкретні завдання містом не ставляться) і під час зимового періоду відповідала за стан прибирання міста на визначеній ділянці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.