ОСТАННІ НОВИНИ

Народно-інструментальне мистецтво популяризуватимуть у Львові

|

Близько тридцяти фахівців з усієї України подали заявку на участь в конференції «Академічне народно-інструментальне мистецтво та вокальні школи Львівщини», яка проходитиме третього листопада у Львові. Про це під час сьогоднішньої прес-конференції повідомили її організатори.

“Зараз в Україні спостерігається зменшення зацікавленості дітей навчатися музиці, зокрема, грі на народних інструментах: бандурі, баяні,—зазначив заступник начальника управління кульутри Львівської міськради Богдан Ховзун. – Щоб популяризувати це мистецтво, а також висвітлити його особливості з науковим підходом, й відбуватиметься ця конференція. Фахівці зможуть підвищити свій рівень, а також побачити що нового робиться у галузі по усій Україні”.

Завершиться конференція концертом провідних виконавців на народних інструментах. На ньому прозвучать фрагменти з опер відомих композиторів, а також сучасні пісні.

Проводить захід ЛДМА ім. М. Лисенка, НУ кульутри і мистецтв (Львівська філія), Дрогобицький державний педагогічний університет ім. І. Франка та управління кульутри Львівської міськради, повідомляє ЗІК.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.