ОСТАННІ НОВИНИ

Білозір перебувала на межі між життям і смертю

|

Екс-міністр культури Оксана Білозір каже, що перебувала на межі між життям і смертю. «Я ніколи раніше не хворіла і ніколи не вживала ліків, тому обставини мого нездужання для мене не зрозумілі», – сказала Білозір.

Білозір каже, що справді написала заяву до СБУ, в якій просить провести розслідування обставин її хвороби, оскільки початок і перебіг її викликав у неї підозри, що тут могло б бути втручання якихось зовнішніх чинників. Білозір сказала, що з мотивів слідства не може говорити про деталі розслідування, яке ще не закінчилося. Як повідомлялося раніше, СБУ проводить розслідування обставин її хвороби.

Екс-міністр культури проходила тривалий курс реабілітації і вийшла з лікарні минулої п’ятниці після «величезного курсу лікування».

Білозір повідомила, що без втручання Президента Віктора Ющенка «невідомо, як склалася б її доля і чи вижила б вона», при цьому уточнивши, що за кордон для уточнення діагнозу виїжджати не довелося. Тепер Білозір на амбулаторному лікуванні.

На питання, що вона має намір робити після відставки і виписки з лікарні, Білозір сказала, що збирається зайнятися партійними справами і продовжити викладання в Київському національному університеті культури і мистецтва, передає ProUA.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.