ОСТАННІ НОВИНИ

За НСНУ у Львові проголосували б 37,6% виборців

|

37,6% голосів львів’ян здобула б партія Народний союз “Наша Україна” згідно із результатом дослідження, що його проводив з першогопо десяте жовтня Київський міжнародний інститут соціології на замовлення КВУ. Під час дослідження було опитано 706 повнолітніх жителів Львова. Похибка дослідження не перевищує 4%.

На другому місці, згідно із результатами опитування, є ВО “Батьківщина”, яке набрало 22,5% голосів, а на третьому – СПУ із 4,2% симпатій виборців. Останнє місце у списку зайняла СДПУ (о), яку зараз ладні підтримати лише 0,4% виборців Львова.

Натомість рейтинг КПУ виявився вищим за рейтинги традиційних націонал-демократів – УНП і НРУ. Згідно з дослідженням, комуністи набрали б 1,6% голосів, тоді як УНП та НРУ – 1,1% та 0,7% відповідно.

Такий низький рейтинг націонал-демократів політологи пояснюють кількома причинами. На думку Любомира Скочиляса, УНП упродовж свого існування так і не змогло здобути свій електорат, оскільки є відламом НРУ. Натомість КПУ має стійке число прихильників на Львівщині, які по всій Україні, тому результати опитування це віддзеркалюють.

Реклама партнерів

Натомість політолог Ігор Танчин вважає, що рейтинг УНП відійшов до НСНУ, а число симпатиків лівих у Львівській області корелюються з числом російськомовного населення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...