Галицьке дербі закінчилося внічию

|

З результатом 1:1 закцінчилася учора зустріч між „Карпатами” та Івано-франківським „Спартаком”, що проходила на стадіоні „Україна”. Достатньо рівна гра, у якій обидві команди показали непоганий футбол і мали достатньо можливостей забити. Але використали по одній на початку другого тайму.

На 47 хвилині Самсон Годвін замкнув передачу з флангу, але не встигли львівські футболісти натішитися голом, як таку ж саму флангову атаку проводять гравці „Спаратака” і з гострого кута Худоб’як пробиває Тлумака. У самому кінці матчу Годвін мав реальний шанс зробити дубль, але удар зльоту йому не вдався – м’яч зрізався. Проте «Карпати» вийшли на четверте місце у турнірній таблиці із 48 очками і 31 травня зіграють із київським ЦСКА.