ОСТАННІ НОВИНИ

На львівських АЗС відмовляються пояснювати зникнення А-95 бензину

|

З вчорашнього дня у Львові та у більшості районів області на АЗС зник з продажу бензин марки А-95. Працівники АЗС різних форм власності категорично відмовилися коментувати відсутність найбільш ходової марки бензину для володарів іномарок, посилаючись на «комерційну таємницю» або ж непоінформованість. Не змогли вони надати інформацію і щодо термінів, в які 95-й бензин знову з’явиться на заправках.


Оператор однієї автозаправних станцій фірми «Львів-Петроль», який не побажав назватися, зазначив, що «бензин є, просто його припинили відпускати і, взагалі, планується зростання ціни на всі марки бензину». Віце-президент фірми «Львів-Петроль» у телефонній розмові з кореспондентом Західної інформаційної корпорації відмовилася представитися, а після короткої репліки «на наших заправках бензин є, але він відпускається за пластиковими картками», кинула слухавку.


В дирекції СП «Львів-Петроліум» стисло повідомили, що «бензин А-95 давно викуплений клієнтами, які обслуговуються по системі маркованих карток». У представництвах інших фірм, які мають мережу автозаправок у Львові та області, взагалі відмовилися коментувати ситуацію, кидаючи слухавки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.