ОСТАННІ НОВИНИ

Ліквідовано банду рекетирів, яка „здирала” гроші з перевізників

|

Працівники Управління карного розшуку УМВС України у Львівській області затримали членів злочинного угруповання, які роками займалися здирництвом з приватних перевізників у Залізничному районі міста Львова. Про це повідомив ЦГЗ УМВС України у Львівській області.

За інформацією правоохоронців, потерпілим доводилось сплачувати чималі суми. Для прикладу, власник автобуса мав сплатити «вступний внесок» для отримання кримінальної «криші» у розмірі 250 дол. США, щомісячна «оплата» складала 200 грн. Окрім цього, 200 грн. перевізники платили за кожен здійснений ними рейс. Загалом, витрати на рекетирів становили для кожного перевізника близько 700 – 750 дол. США щороку. Керувала вимагачами відома у злочинних колах особа, президент однієї з львівських федерацій східних бойових мистецтв.

Першим зі злочинного угруповання був затриманий помічник організатора, після чого члени угруповання, вочевидь, запанікували. За отриманою оперативною інформацією банда рекетирів знешкоджена, зловмисники заарештовані.


Організатору злочинного угруповання – 57 років. У 1965 році побував у в’язниці за крадіжки і хуліганство. Помічник – теж знана у кримінальних колах особа. Відсидів у в’язниці свого часу за незаконне зберігання зброї, викрадення та привласнення печаток, штампів, документів, за шахрайство в особливо великих розмірах. Ще один член угруповання, 1969 р.н., притягувався до кримінальної відповідальності у Російській Федерації. Звинувачувався у хуліганстві, крадіжках, зберіганні наркотиків. Відомо, що угруповання складалось з п’яти осіб, наймолодшому «бійцю» – 23 роки.

На сьогодні задокументовано понад 10 фактів вимагань, здійснених рекетирами. Слідчим Управлінням УМВС України у Львівській області порушено кримінальну справу, проводяться слідчо-оперативні заходи щодо інших злочинів, скоєних цими особами, та встановлення усіх членів угруповання, повідомила Західна інформаційна корпорація.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.