ОСТАННІ НОВИНИ

Святкування річниці російського консульства є провокацією - Шкіль

|

Народний депутат України Андрій Шкіль вважає відзначення 10-річчя існування у Львові російського консульства провокацією.
Про це Андрій Шкіль повідомив в коментарі „Контекст-медіа” сьогодні.

„Це своєрідна провокація – відзначення 10-ліття незаконного існування на території Львова консульства Російської Федерації, мається на увазі незаконно розміщеного в приміщенні, в якому не мають права бути розміщені жодні консульства”, — сказав він.

„Консульство абсолютно незаконно знаходиться по вул. Левицького, всупереч чинному законодавству, всупереч всім законам, які існують в Україні, та міжнародному законодавству”, — додав Андрій Шкіль.

Сьогодні, 20 квітня, Надзвичайний та Повноважний Посол Російської Федерації в Україні Віктор Черномирдін та міський голова Львова Любомир Буняк домовилися про відзначення 10-річчя перебування у Львові.

Генеральне консульство Російської Федерації було відкрите у Львові в 1995 році.

У 2002 році Генеральне консульство РФ у Львові переїхало в приміщення за адресою К. Левицького 95, що розташоване неподалік від Західного регіонального управління Держприкордонслужби України.

У зв‘язку із переїздом Генконсульства РФ управлінню Держприкордонслужби довелося тимчасово перенести в інші підрозділи частину технічних засобів, які використовуються для обробки інформації з обмеженим доступом і для яких неможливо забезпечити необхідну зону безпеки.

Після цього частина львівських політиків, у тому числі народні депутати, неодноразово піддавали сумніву законність перебування російського консульства у цьому приміщенні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.