ОСТАННІ НОВИНИ

Розпочинають акцію „Писанка для рідного міста”

|

Благодійний фонд „Збереження історико-архітектурної спадщини Львова” та сестри-монахині Святопокровського монастиря Студійського уставу ініціюють акцію „Писанка для рідного міста” і закликають подарувати писанку для Львова і для його пам’яток. Мета акції – привернути увагу львів’ян і спільно з міською громадою започаткувати збір пожертв на реставрацію аттику дзвіниці церкви Всіх Святих Святопокровського монастиря.

“Нехай діти і дорослі, коли будуть готувати писанки до Великодніх Свят, напишуть ще одну, і подарують її на потреби реставрації старовинного ренесансного аттику церкви Всіх Святих Святопокровського монастиря” – закликають ініціатори акції. Зібрані писанки будуть подарунком тим благодійникам, які складуть пожертви на відновлення зруйнованої голови скульптури Богородиці і реставрацію аттику.

“На Великодні Свята запрошуємо усіх , хто любить Львів і шанує нашу спільну культурну спадщину прийти до церкви Всіх Святих розділити радість Христового Воскресіння і зробити свій благодійний внесок для потреб реставрації. Писанка, вибрана на пам`ять про пожертву буде багато років нагадувати про Ваш благородний вчинок” – зазначають ініціатори.


Писанки і пожертви можна принести до церкви сестрам монастиря за адресою: Львів, в.Вічева,2, (колишній монастир Бенедиктинок) недалеко від лялькового театру.


Довідка: Старовинний ренесансний аттик дзвіниці церкви Всіх Святих Святопокровського монастиря (колишній монастир Бенедиктинок, Львів, вул. Вічева, 2) з кінця 16-го століття дивував і зачаровував своїми витонченими елементами і довершеністю авторського задуму. Центральною скульптурою усієї композиції є Богородиця з Ісусом. Тільки скульптура Богородиці, яка колись була коронована золоченою короною, не всіх надихала на щось добре. Уже кілька десятків років скульптура Богоматері обезголовлена. Сестри монастиря спільно із Благодійним фондом „Збереження історико-архітектурної спадщини Львова” мають намір відновити знищену голову скульптури Богородиці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.