ОСТАННІ НОВИНИ

Навчання з цивільної оборони відбулося на ВАТ «Іскра»

|

Показове комплексне об`єктове навчання з цивільної оборони відбулося 14 квітня на ВАТ «Іскра», повідомляє відділ зв`зків з громадськістю та пресою ВАТ «Іскра».

Навчання проходило у три основних етапи: семінару, на якому обговорювався загальний стан цивільної оборони в місті та пройшов огляд нормативно-правової документації, показової частини, де були зімітовані надзвичайні ситуації та продемонстровано готовність підприємства до ліквідації наслідків таких ситуацій, організації та проведення рятувальних робіт і підведення підсумків навчання.

Під час показової частини було зімітовано 5 надзвичайних ситуацій: завали зсередини будівлі та рятування людей і надання їм невідкладної медичної допомоги, завали будівельних конструкцій, розбирання залізобетонних конструкцій та рятування людей з-під завалів, пожежа, вилив соляної кислоти, у зв`язку з чим проведено евакуацію людей. Загалом у комплексному навчанні з цивільної оборони були задіяні 100 працівників підприємства.

За висновками завідувача сектором надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Сихівського району комплексне навчання з цивільної оборони було проведено на належному рівні і може слугувати прикладом для інших підприємств.

Присутніми на навчанні, яке проводилось з ініціативи адміністрації Сихівського району Львова, були представники управління з питань НС та ЦЗН Львівської міської ради, сектору з питань НС та ЦЗС, протипожежною служби, служби санітарної обробки людей та знезараження одягу, начальники штабів цивільної оборони Львівських підприємств та установ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.