ОСТАННІ НОВИНИ

З офісу Львівської СДПУ (О) вдруге поцупили систему зовнішнього спостереження

|

Учора невідомі вкрали з офісу ЛОО СДПУ (О), що на вулиці Саксаганського у Львові, систему зовнішнього спостереження, – повідомив секретар ЛОО СДПУ (О), народний депутат України Ігор Шурма. Він розповів, що систему викрали вдруге. Перший раз – восени минулого року.

Ігор Шурма зазначив, що не хоче пов’язувати ці хуліганські дії зі своєю політичною позицією. «Однак, вчорашній випадок стався одразу після того, як я виголосив у парламенті запит про перевірку спорудження у Сколівському районі Львівської області будинку, який нібито має стати дачею міністра внутрішніх справ Юрія Луценка. А перший випадок із системою спостереження виник якраз у період загострення політичного протистояння на Львівщині.

У цій ситуації я хотів би нагадати теперішньому голові Львівської ОДА Петрові Олійнику, який обіцяв, що з новою владою припиняться напади на будь-які партійні офіси. Проте ситуація і надалі така ж, як і колись. Хотів би, аби слова пана Олійника не розходилися з його ділами», – наголосив секретар ЛОО СДПУ (О). Ігор Шурма звернувся за допомогою у правоохоронні органи,повідомляє ЗІК.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.